18 Ekim 20175,127 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Çeyizlik 2 Şiş Patik Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
Yeni Çeyizlik 2 Şiş Patik Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

Yeni Çeyizlik 2 Şiş Patik Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sizler benim gibi emelce patik modelleri seviyorsanız kızlar bu çok gösterişli ve yapımı da bir o kadar zevkli olan Yeni Çeyizlik 2 Şiş Patik Modeli Yapılışını şuanda paylaşıyorum.

Yeni Çeyizlik 2 Şiş Patik Modeli Yapılışı
Yeni Çeyizlik 2 Şiş Patik Modeli Yapılışı

Biraz emek ve sevgi vererek işin sonunda sizler de çok güzel şekilde bu Tığ Örgü Patik Modelini örmüş olabilirsiniz canlarım, fırsat olduğunda yapmak isteyenlerin şimdiden ellerine kollarına sağlıklar olsun güzel ve hayırlı günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.

Kısa bir zaman önce sizlerin huzurlarına sunduğum bu Yeni İğne Oyası Modellerinden olan ve görenlerin çok beğenip ördüğü bu İğne Oyası Yelpaze Üçgen Modeli Yapımına göz atmadan geçerseniz çok şey kaçırırsınız meleklerim.

Kendine has anlatımı ve tatlı dili ile bizlerinde öğrenmesi için Yeni Çeyizlik 2 Şiş Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Emelce Orguler Youtube Kanalına teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Yeni Çeyizlik 2 Şiş Patik Modeli Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-85 patik-modelleri-13 patik-modelleri-61 patik-modelleri-43 patik-modelleri-25 patik-modelleri-95 patik-modelleri-67 patik-modelleri-1 patik-modelleri-70 patik-modelleri-45 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN