SPONSOR
23 Kasım 20181,195 Görüntülenme0 Yorum
Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

SPONSOR

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle altıgen lif modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki en kısa zamanda bitirdikten sonra banyonuza renk katacak olan bir o kadar da göze hoş gelen bu Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapımı
Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin gönül rahatlığı ile yapabileceği bu Altıgen Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Sezon Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakalacağı bu Üçgen Motifli Altıgen Banyo Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına samimi şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Yapraklı Altıgen Lif Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN