16 Nisan 20183,136 Görüntülenme0 Yorum
Yaprak Desenli Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Yaprak Desenli Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Yaprak Desenli Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, gerçekten şıklığına hayran kalacağınız bu en yeni sezon desenli patik modellerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra ayaklarınıza da çok yakışacağınızı tahmin ettiğim bu Yaprak Desenli Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Yaprak Desenli Patik Modeli Yapımı
Yaprak Desenli Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Orguler Desenli Bayan Patik Örneklerine layık olan bu Desenli Tığ İşi Patik Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Sitemize yakın bir zaman önce eklediğimiz diğer bir 2018 Emelce Patik Modellerinden olan bu Boğazı Örnekli Bot Patik Modeli Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Emelce Orguler Youtube Kanalına Yaprak Desenli Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yaprak Desenli Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-80 patik-modelleri-22 patik-modelleri-87 patik-modelleri-25 patik-modelleri-39 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6 patik-modelleri-1 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN