15 Aralık 20184,771 Görüntülenme0 Yorum
Yaprak Desenli Beş Şiş Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Yaprak Desenli Beş Şiş Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Yaprak Desenli Beş Şiş Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhaba tüm örgü severlere iyi günler, yazın güzelliği olduğu gibi kışında ayrı bir güzelliği var, Rabbimin yarattığı her şeyde bir güzellik var. Rabbim bizleri güzel görenlerden eylesin. 2019 Beş Şiş Patik Modellerinden olan çok güzel ajurlu kabartmalı Yaprak Desenli Beş Şiş Patik Modeli Yapımı anlatımlı videosunu sizlerle paylaşmayı istiyorum.

Yaprak Desenli Beş Şiş Patik Modeli Yapımı
Yaprak Desenli Beş Şiş Patik Modeli Yapımı

Karın yağması ve havaların soğumasıyla artık patik giymenin zamanı geldi. Ayağınızı sıcacık tutacak güzel bir Beş Şiş Patik Örneği. Bizim oralarda eskiden patikleri beş şişle örerlerdi. Bu güzel patik modelimizin üzerinde bir de yaprak deseni bulunuyor. Genç kızlarımızın çeyizleri için ideal bir patik örneği. Bu şık patik modeli hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda belirtirseniz sevinirim.

Yine önceki paylaşımlarımızdan olan İki Şişle İşlemeli Patik Modeli Yapımına bakmak isterseniz linke tıklayarak bakabilirsiniz.

Beş Şiş Örnekli Patik Modellerinden olan Yaprak Desenli Beş Şiş Patik Modeli Nasıl Yapılır? videosunu bizler için hazırlayan tatlı dilli Örgü Aşkı youtube kanalına hepimiz adına çok teşekkür ederiz.

Yaprak Desenli Beş Şiş Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-43 patik-modelleri-22 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-51 patik-modelleri-95 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-27 patik-modelleri-6 patik-modelleri-1 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN