22 Ekim 20172,142 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Yakalı Yıldız Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Yakalı Yıldız Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Yakalı Yıldız Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bugün hepinizin çok beğeneceğini tahmin ettiğim değişik lif modellerinden olan ve gerek o desenleri gerekse de renk uyumu ile banyonuza renk katacak olan bu Yakalı Yıldız Lif Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Yakalı Yıldız Lif Yapımı
Yakalı Yıldız Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Örgü Modellerine layık olan ve kendi üslubu ile de güzelce anlattığı bu Tığ İşi Yıldız Lif Modelini umarım sizlerde örebilirsiniz canlarım, yapacakların elleri kolları dert görmesin hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kısa bir zaman önce sizlerin huzuruna sunduğum bu En Güzel İğne Oyası Modellerinden olan ve çok hoş bir Kenar İşlemesi de olabilecek olan bu İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Anlatımlı Yapılışına bakmayı sakın unutmayın kızlar.

Tecrübesi ve akıcı anlatımı ile bizlerinde öğrenmesi için Yakalı Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Ören Hanım Youtube Kanalına şükranlarımızı iletiyoruz.

Yakalı Yıldız Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
altigen-pembe-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN