28 Ocak 20181,996 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Yakalı Elbise Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Yakalı Elbise Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Yakalı Elbise Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, hayranlıkla örebileceğinizi tahmin ettiğim bu elbiseli lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve sadece sizlerin değil bitirdikten sonra etrafınızda kilerinde çok beğeneceği bu Yakalı Elbise Lif Yapımını paylaşıyorum.

Yakalı Elbise Lif Yapımı
Yakalı Elbise Lif Yapımı

Tam anlamıyla Anlatımlı Yeni 2018 Lif Modelleri Ören Hanım çeşitlerine layık olan bu 2018 Tığ İşi Elbiseli Lif Örneğini umarım sizlerde keyifle bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık canlarım.

Desenli 2018 Batan Patik Modelleri arayanların kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Beş Şişle Boncuklu Gelin Patiği Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Yakalı Elbise Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yakalı Elbise Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli serpilin-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN