19 Aralık 20184,304 Görüntülenme0 Yorum
Uzun Çizgili Püsküllü Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Uzun Çizgili Püsküllü Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Uzun Çizgili Püsküllü Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, ilk gördüğüm andan itibaren size sunmak istediğim bu kullanışlı uzun lif modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki püsküllü renkli desenlerini çok beğenip banyonuzda keyifle kullanmak isteyeceğiniz bu Uzun Çizgili Püsküllü Lif Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Uzun Çizgili Püsküllü Lif Modeli Yapımı
Uzun Çizgili Püsküllü Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Günlüğüm Örneklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de çeyizlik niyetine de yapabileceğiniz ve bir o kadar da göze çok hoş olan bu Püsküllü Uzun Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Sezon Uzun Lif Örneklerinden olan ve sitemizde ilk andan itibaren görenlerinde çok beğendikleri bu Seviyor Papatya Uzun Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Günlüğüm Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattığı bu Uzun Çizgili Püsküllü Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Uzun Çizgili Püsküllü Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN