SPONSOR
02 Temmuz 20182,421 Görüntülenme0 Yorum
Üzümlü Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Üzümlü Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Üzümlü Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

SPONSOR

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, kızlarınızın çeyizi içinde tercih edebileceğiniz bu 2018-2019 havlu kenarı örneklerinden olan ve eminim ki inşallah bitirdikten sonra evinize de çok yakışacağını düşündüğüm bu Üzümlü Havlu Kenarı Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Üzümlü Havlu Kenarı Modeli Yapımı
Üzümlü Havlu Kenarı Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Havlu Kenarlarına gerçekten çok ama çok yakışır olan bu Motifli Havlu Kenarı Modelini umarım sizlerde sorunsuz şekilde bitirebilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve renkleri gözünüze de çok hoş gelecek olan diğer bir Gelin Çeyizi Havlu Kenarı Modellerinden olan bu Kolay Ve Şık Mutfak Havlu Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına Üzümlü Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Üzümlü Havlu Kenarı Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
karanfil-havlu-kenar-oyasi igne-isi-havlu-kenarlari-yaprak 5-yaprakli-cicek-havlu-kenari-igne-isi mor-cicek-havlu-kenari-igne-oya en-guzel-havlu-kenari igne-oyasi-yarim-havlu-kenari igne-isi-havlu-kenari-modeli igne-oyasi-kiraz-kenar-oyalari igne-oya-havlu-kenari-modeli kenar-oyalari-havlu-igne-isi uc-boyutlu-igne-oyasi-cicek-kenar-oyasi igne-oyasi-havlu-kenar-oyasi

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN