04 Kasım 20183,193 Görüntülenme0 Yorum
Üstü Tomurcuklu Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Üstü Tomurcuklu Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Üstü Tomurcuklu Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, sitemizde yayınladığımız bu 2018 bayan patik örneklerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için emek verdiğimiz ve inşallah bitirdikten sonra ayaklarınıza çok yakışacak olan bu Üstü Tomurcuklu Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Üstü Tomurcuklu Patik Modeli Yapımı
Üstü Tomurcuklu Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Nihalin Örgü Dünyası 2018 çeşitlerine çok yakışır olan ve çeyizlik tığ işi patik örgüleri severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu İki Renkli Patik Modelini umarım sizlerde kolayca yapıp güzel günlerde kullanabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Çok Güzel Patikler 2018 çeşitlerinden olan ve benim de çok beğendiğim bu Tığ İşi Yelpaze Patik Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı ve öğretici şekilde anlattığı bu Üstü Tomurcuklu Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Üstü Tomurcuklu Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-4 patik-modelleri-13 patik-modelleri-43 patik-modelleri-22 patik-modelleri-11 patik-modelleri-91 patik-modelleri-6 patik-modelleri-67 patik-modelleri-1 patik-modelleri-70 patik-modelleri-45 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN