SPONSOR
25 Kasım 20183,915 Görüntülenme0 Yorum
Üçgen Yaka Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
Üçgen Yaka Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Üçgen Yaka Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

SPONSOR

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 tığ işi üçgen lif modellerinden olan ve inşallah en kısa sürede bitirdikten sonra banyonuza renk katacak olan bir o kadar da göze çok zarif gelen bu Üçgen Yaka Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Üçgen Yaka Lif Modeli Yapımı
Üçgen Yaka Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve zevkinize göre istediğiniz renkte yapabileceğiniz bu Üçgen Yaka Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Üçgen Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakalacağı bu Güllü Üçgen Yaka Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına samimi dille ve öğretici şekilde anlattığı bu Üçgen Yaka Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Üçgen Yaka Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN