04 Nisan 20211,124 Görüntülenme0 Yorum
Üç Boyutlu Üçgen Şal Yapımı
Üç Boyutlu Üçgen Şal Yapımı

Üç Boyutlu Üçgen Şal Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle şal modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle dile getirdikleri ve benim de gördüğüm ilk andan sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu üç boyutlu üçgen şal modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

Üç Boyutlu Üçgen Şal
Üç Boyutlu Üçgen Şal

Tam anlamıyla ören hanım şallarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan gelinlere de çok yakışacak olan bu üç boyutlu şal modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni üçgen şal modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Şiş İle Yazlık Şal Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derledikleri bu üç boyutlu üçgen şal nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.Üç Boyutlu Üçgen Şal Videosu
BIR CEVAP YAZIN