23 Kasım 20182,463 Görüntülenme0 Yorum
Üç Boyutlu Küp Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Üç Boyutlu Küp Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Üç Boyutlu Küp Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

SPONSOR

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için derlediğimiz bu 3 boyutlu lif modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Üç Boyutlu Küp Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Üç Boyutlu Küp Lif Modeli Yapımı
Üç Boyutlu Küp Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Yeni Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgüleri severlerin mutlaka ama mutlaka bakması gerektiğini düşündüğüm bu Küp Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Yeni Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerin de hayranlıkla beğendiği bu Pipirikli Yaprak Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına samimi şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Üç Boyutlu Küp Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Üç Boyutlu Küp Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN