SPONSOR
08 Kasım 20181,571 Görüntülenme0 Yorum
Üç Boyutlu Kirazlı Lif Modeli Yapılışı Videolu
Üç Boyutlu Kirazlı Lif Modeli Yapılışı Videolu

Üç Boyutlu Kirazlı Lif Modeli Yapılışı Videolu

SPONSOR

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sitemizde bulunan bu yeni model lif örgüleri 2019 çeşitlerine mutlaka bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için hazırladığımız ve gerçekten yapımı da bir o kadar çok şık olan bu Üç Boyutlu Kirazlı Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Üç Boyutlu Kirazlı Lif Modeli Yapımı
Üç Boyutlu Kirazlı Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu 3 Boyutlu Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Yapım Lif Örneklerinden olan ve göze de çok hoş gelen bu Sarı Tomurcuklu Yuvarlık Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı ve akıcı şekilde anlattığı bu Üç Boyutlu Kirazlı Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Üç Boyutlu Kirazlı Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN