01 Aralık 20173,784 Görüntülenme0 Yorum
Tüylü Ev Ayakkabısı Patik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Tüylü Ev Ayakkabısı Patik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Tüylü Ev Ayakkabısı Patik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bugün tecrübeme dayanarak hepinizin seveceğine emin olduğum bu yeni patik ayakkabı modellerinden olan ve sadece sizlerin değil etrafınızda görenlerinden o üzerinde ki desenli işlemelerine hayran olacağını tahmin ettiğim bu Tüylü Ev Ayakkabısı Patik Modeli Yapımını şimdi sizler için sitemize ekliyorum kızlar.

Tüylü Ev Ayakkabısı Patik Modeli Yapımı
Tüylü Ev Ayakkabısı Patik Modeli Yapımı

Youtube El İşleri Kanallarının en büyük isimlerinden olan ve benimde severek takip ettiğim tam anlamıyla Emelce Örgü Modellerine layık olan bu 2018 Ayakkabı Patik Modelini kolayca yapmanız dileğiyle canlarım, güzel günlerde kullanmak nasip olsun.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman önce sizler için paylaştığımız bu Desenli Bebek Yeleği Modellerinden olan ve sizlerinde seveceğini düşündüğüm bu Pirinç Taneli Modeli Bebek Yeleği Yapılışına girip bakmanızı bir ablanız olarak rica minnet ediyorum.

Emelce Orguler Youtube Kanalına Tüylü Ev Ayakkabısı Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tüylü Ev Ayakkabısı Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-16 patik-modelleri-4 patik-modelleri-8 patik-modelleri-85 patik-modelleri-59 patik-modelleri-22 patik-modelleri-39 patik-modelleri-27 patik-modelleri-67 patik-modelleri-66 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN