20 Ekim 20183,739 Görüntülenme0 Yorum
Tunus İşi Gül Motifli Bayan Patik Modeli Yapılışı Videolu
Tunus İşi Gül Motifli Bayan Patik Modeli Yapılışı Videolu

Tunus İşi Gül Motifli Bayan Patik Modeli Yapılışı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlar, özellikle güllü patik örnekleri 2018 çeşitleri örmek isteyenlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve tunus işi patik örgülerin en tatlı hallerinden olan bu Tunus İşi Gül Motifi Bayan Patik Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Tunus İşi Gül Motifli Bayan Patik Modeli Yapımı
Tunus İşi Gül Motifli Bayan Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Canım Anne Bayan Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ ile tunus işi örgüsünden olan hem de bir o kadar yapılışı çok zevkli olan bu Gül Motifli Patik Modelini umarım sizlerde güzelce bitirebilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman evvel sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Tunus İşi Patik 2018 çeşitlerinden olan ve gördüğüm ilk andan itibaren benim de çok beğenip sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Kelebekli Tunus İşi Patik Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Canım Anne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde anlattığı bu Tunus İşi Gül Motifi Bayan Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tunus İşi Gül Motifli Bayan Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-8 patik-modelleri-61 patik-modelleri-25 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-51 patik-modelleri-39 patik-modelleri-11 patik-modelleri-72 patik-modelleri-86 patik-modelleri-67 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN