28 Ekim 2018659 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Tomurcuklu Yıldız Lif Takımı Yapılışı Videolu Anlatımlı
Tomurcuklu Yıldız Lif Takımı Yapılışı Videolu Anlatımlı

Tomurcuklu Yıldız Lif Takımı Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle kolay yıldız lif örnekleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakması gerektiğini düşündüğüm ve yapımı da en az kendisi kadar çok zarif olan bu Tomurcuklu Yıldız Lif Takımı Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Tomurcuklu Yıldız Lif Takımı Yapımı
Tomurcuklu Yıldız Lif Takımı Yapımı

Tam anlamıyla El Emeği Öğrenelim Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi takım liflerinin en tatlı hallerinden olan bir o kadar da göze hoş gelen bu Yıldız Lif Modelini umarım sizlerde bitirip güzel günlerde kullanabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir İki Renkli Yıldız Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlık duyduğu bu Kirpikli Yıldız Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

El Emeği Öğrenelim Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi dille anlattığı bu Tomurcuklu Yıldız Lif Takımı Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Tomurcuklu Yıldız Lif Takımı Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN