14 Mart 20181,557 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Tomurcuk Çiçekli Lif Yapımı Videolu Anlatımlı
Tomurcuk Çiçekli Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Tomurcuk Çiçekli Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, en az benim gibi çiçekli banyo lif modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiği ve gerek canlı renkleri ile gerekse de şıklığı ile evinize hava katacak olan bu Tomurcuklu Çiçekli Lif Yapılışını paylaşıyorum.

Tomurcuk Çiçekli Lif Yapılışı
Tomurcuk Çiçekli Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Tomurcuklu Lifler Tamanne Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Yeni Çiçek Desenli Lif Modelini inşallah sizlerde kolayca bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere çok yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Çok Güzel Çeyizlik Lif Modellerinden olan bu Çubuk Lif Modeli Yapılışına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Tamanne Youtube Kanalına Tomurcuklu Çiçekli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tomurcuk Çiçekli Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN