13 Kasım 2019835 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Tığ İşi Yeni Lif Modelini Yapılışı Videolu Anlatımlı
Tığ İşi Yeni Lif Modelini Yapılışı Videolu Anlatımlı

Tığ İşi Yeni Lif Modelini Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle en yeni lif örnekleri 2020 çeşitleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve eminim ki sizlerin bitirdiğinizden sonra banyonuzda keyifle kullanabileceğiniz bu Tığ İşi Yeni Lif Modeli Yapımını sizlere sunuyoruz meleklerim.

Tığ İşi Yeni Lif Modelini Yapımı
Tığ İşi Yeni Lif Modelini Yapımı

Tam anlamıyla Lif Perisi Arzu çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğini bu Güzel Renkli Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Örgü Lif Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi Kalpli Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Lif Perisi Arzu Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Tığ İşi Yeni Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Yeni Lif Modelini Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN