19 Kasım 20184,240 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Simli İple Çeyizlik Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu
Tığ İşi Simli İple Çeyizlik Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu

Tığ İşi Simli İple Çeyizlik Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle kolay çeyizlik patik örnekleri 2019 çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka bakması gerektiğini düşündüğüm ve yapımı da en az kendisi kadar çok zarif olan bu Tığ İşi Simli İple Çeyizlik Patik Yapımını sitemize ekliyoruz.

Tığ İşi Simli İple Çeyizlik Patik Yapımı
Tığ İşi Simli İple Çeyizlik Patik Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Aşkı Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son dönemlerde çeyizlik patiklerin olmazsa olmazlarından olan bu Simli İp Patik Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Gösterişli Patik Örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra ayaklarınıza da çok yakışacak olan bu Taşlı Lastik Modeli Patik Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına samimi dille ve akıcı şekilde anlattığı bu Tığ İşi Simli İple Çeyizlik Patik Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Simli İple Çeyizlik Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-80 patik-modelleri-20 patik-modelleri-61 patik-modelleri-43 patik-modelleri-22 patik-modelleri-25 patik-modelleri-51 patik-modelleri-11 patik-modelleri-72 patik-modelleri-27 patik-modelleri-66
BIR CEVAP YAZIN