28 Aralık 20184,153 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Renkli Dutlar Modeli Tığ Oyası Yapılışı
Tığ İşi Renkli Dutlar Modeli Tığ Oyası Yapılışı

Tığ İşi Renkli Dutlar Modeli Tığ Oyası Yapılışı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu 2019 dutlar tıp oyası örneklerinden olan ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda işledikten sonra keyifle kullanacakları ve bir o kadar da göze çok şık gelen bu Tığ İşi Renkli Dutlar Modeli Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Tığ İşi Renkli Dutlar Modeli Tığ Oyası Yapımı
Tığ İşi Renkli Dutlar Modeli Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Renkli çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte yapabileceğiniz bu Renkli Tığ İşi Oya Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Tığ Oyaları 2019 çeşitlerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakaldıkları bu Analı Kızlı Tığ Oyası Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyoruz.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattığı bu Tığ İşi Renkli Dutlar Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Renkli Dutlar Modeli Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN