04 Aralık 2021548 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Pullu Çeyizlik Patik Yapılışı
Tığ İşi Pullu Çeyizlik Patik Yapılışı

Tığ İşi Pullu Çeyizlik Patik Yapılışı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle güzel örgü örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu tığ işi pullu çeyizlik patik örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tığ İşi Pullu Çeyizlik Patik
Tığ İşi Pullu Çeyizlik Patik

Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce sitemize eklediğimiz diğer bir Güzel Patik Örnekleri çeşitlerinden olan ve göze hoş gelen bu Kolay Desenli Şık Patik modeline bakmanızı rica ediyorum.

Nihalin örgü dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı anlatımı ile açıkladığı Tığ işi pullu çeyizlik patik nasıl yapılır? videosunu derlediği için minnetlerimizi sunarız. Hepinize ailenizle mutlu,huzurlu günler dilerim.

Tığ İşi Pullu Çeyizlik Patik Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-20 patik-modelleri-85 patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-43 patik-modelleri-87 patik-modelleri-25 patik-modelleri-72 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN