12 Mayıs 20202,388 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Örgü Terlik Yapımı Anlatımlı Videolu
Tığ İşi Örgü Terlik Yapımı Anlatımlı Videolu

Tığ İşi Örgü Terlik Yapımı Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle 2020 örgü terlik örnekleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını tüm kalbimle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik terliklerin de olmazsa olmazlarından olan bu Tığ İşi Örgü Terlik Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tığ İşi Örgü Terlik Yapılışı
Tığ İşi Örgü Terlik Yapılışı

Tam anlamıyla Emelcenin Terliklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve evde artan ipleriniz ile hoşlandığını renkte ki ipler ile tercih edebileceğiniz bu Örgü Bayan Terlik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Örgü Terlik Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2020 Tığ İşi Yeni Moda Örgü Terlik Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu Tığ İşi Örgü Terlik Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Örgü Terlik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-4 patik-modelleri-8 patik-modelleri-61 patik-modelleri-22 patik-modelleri-25 patik-modelleri-95 patik-modelleri-91 patik-modelleri-67 patik-modelleri-1 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN