18 Şubat 20192,763 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Mini Kiraz Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
Tığ İşi Mini Kiraz Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Tığ İşi Mini Kiraz Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

SPONSOR

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle kirazlı tığ oyası örnekleri 2019 çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki yazma kenarı işlemelerinde çok şık duracak olan bu Tığ İşi Mini Kiraz Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz.

Tığ İşi Mini Kiraz Oyası Yapımı
Tığ İşi Mini Kiraz Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve canlı renkleri en az benim kadar çok hayran kalacağınıza emin olduğum bu Tığ Oyası Kiraz Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir 2019 Tığ Oyası Kirazlı Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu Kadife Boncuktan Kiraz Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tığ İşi Mini Kiraz Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Tığ İşi Mini Kiraz Oyası Yapımı Videosu

SPONSOR

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN