12 Mayıs 20201,551 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Küçük Midyeler Yelek Yapılışı Videolu
Tığ İşi Küçük Midyeler Yelek Yapılışı Videolu

Tığ İşi Küçük Midyeler Yelek Yapılışı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle desenli örgü yelek modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren ilk fırsatta yapmak için sabırsızlanacağı bu Tığ İşi Küçük Midyeler Yelek Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Tığ İşi Küçük Midyeler Yelek Yapımı
Tığ İşi Küçük Midyeler Yelek Yapımı

Tam anlamıyla Tamanne Yeleklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz renklerde veya artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu Midyeli Yelek Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Bayan Yelekleri çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Şiş İle Gelin Yelek Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için anlattıkları bu Tığ İşi Küçük Midyeler Yelek Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Küçük Midyeler Yelek Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN