SPONSOR
29 Ekim 20192,284 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapımı Videolu Anlatımlı
Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapımı Videolu Anlatımlı

Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapımı Videolu Anlatımlı

SPONSOR

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle motifli kolay havlu kenarları çeşitleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve son dönemlerde çeyizlik çeşitlerinin olmazsa olmazlarından olan bu Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapılışı
Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz evde artan ipleriniz ile isterseniz de zevkinize göre tercih edebileceğiniz renklerle yapabileceğiniz bu Basit Havlu Kenarı Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Havlu Kenarı Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Mutfak Havlusu İğne Oyası Yapılışına bakmanızı rica ediyoruz.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapılışı Videosu

SPONSOR
2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
tig-isi-havlu-kenari-oyalari uzum-igne-oyasi-havlu-kenari havlu-kenar-ornekleri-igne-oyasi kelebek-cicek-havlu-kenar-oyasi igne-isi-uzum-havlu-kenari yeni-havlu-kenari-igne-oyasi-modelleri igne-oyasi-yarim-havlu-kenari sumbul-igne-oyasi-havlu-kenari mor-beyaz-igne-oyasi-havlu-kenari igne-oyasi-havlu-kenari kenar-oyalari-havlu-igne-isi farkli-cicekler-havlu-kenari

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN