20 Ekim 20186,774 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Kirpik Oyası Yapılışı Videolu Açıklamalı
Tığ İşi Kirpik Oyası Yapılışı Videolu Açıklamalı

Tığ İşi Kirpik Oyası Yapılışı Videolu Açıklamalı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, gördüğüm andan itibaren sizlere sunmak istediğim bu yeni kirpik tığ oyası örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra yazma kenarı işlemesinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu Tığ İşi Kirpik Oyası Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Tığ İşi Kirpik Oyası Yapımı
Tığ İşi Kirpik Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Yeni Oya Ve Dantel Dünyası Örneklerine çok yakışır olan ve iki renkli kirpik oyasını eminim ki etrafınız da görenlerinde çok seveceği bu Kirpikli Tığ Oyasını umarım sizlerde kolayca bitirip güzel günlerde kullanabilirsiniz kızlar, yapacakların ellerine sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Kırmızı Tığ Oyaları 2018 çeşitlerinden olan ve zevkinize uygun istediğiniz renkte işleyebileceğiniz bu Tığ İşi Fıstıklı Kiraz Oyası Yapımına bakmadan geçen çok şey kaçırır.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına en içten samimiyeti ve tecrübesi ile anlattığı bu Tığ İşi Kirpik Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Kirpik Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN