27 Kasım 20201,423 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Örgüsü Yapımı
Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Örgüsü Yapımı

Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Örgüsü Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlar, özellikle örgü bere modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve havaların da soğumasından dolayı çocuklarınızın da gündelik hayatta da kullanabileceğiniz bu Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Örgüsü
Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Örgüsü

Tam anlamıyla örgücü şirin çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve video ki gibi çocuklar için uygun boyutta isterseniz de yetişkinlere göre örebileceğiniz bu yeni örgü bere modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir anlatımlı bere örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2020 Tığ İşi Bere Örneğina bakmadan geçen çok pişman olur.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek anlattıkları bu Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Örgüsü Videosu

BIR CEVAP YAZIN