SPONSOR
11 Aralık 20181,056 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Kalplerden Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu
Tığ İşi Kalplerden Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Tığ İşi Kalplerden Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

SPONSOR

Merhaba değerli hanımlar, Rabbim bu soğuk günlerde dışarıda kalanlara ve yakacağı olmayan kullarından yardımını esirgemesin. Kalpli yuvarlak lif örneklerinden bu değişik ve güzel Tığ İşi Kalplerden Lif Yapımı anlatımlı videosunu sizlerle paylaşmayı istiyorum.

Tığ İşi Kalplerden Lif Yapımı
Tığ İşi Kalplerden Lif Yapımı

Değişik Lif Modellerinden bir tanesi olan bu lifi parçalar halinde örüyoruz. Her bir parça kalp şekline benziyor. Daha sonra bu kalpler birleştiriliyor ve çok güzel bir lif oluyor. İki Katlı Lif Modellerinden de olan bu lifin alt kısmı beyaz kalplerden üst kısmı kırmızı kalplerden oluşuyor.

Daha önceden paylaşmış olduğum Yuvarlak Kristal Lif Modeli Yapımı bakmak isterseniz tıklayarak bakabilirsiniz.

Çok beğenilen bu Tığ İşi Kalplerden Lif Modeli Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayarak biz örgü severlere sunan Ören Hanım youtube kanalına hepimiz adına çok teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kalplerden Lif Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN