07 Kasım 20183,528 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi İplik Üzeri Oya Yapılışı Anlatımlı Videolu
Tığ İşi İplik Üzeri Oya Yapılışı Anlatımlı Videolu

Tığ İşi İplik Üzeri Oya Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığımız bu tığ işi iplik oyaları 2019 çeşitlerinden olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra keyifle kullanabileceğinizi düşündüğüm bu Tığ İşi İplik Üzeri Oya Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Tığ İşi İplik Üzeri Oya Yapımı
Tığ İşi İplik Üzeri Oya Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Yeni çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kızlarınız için çeyizlik niyetine de yapabileceğiniz bu İplik Üzeri Tığ Oyasını umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Kirazlı İplik Oyaları 2019 çeşitlerinden olan ve canlı renkleri yazma kenarı işlemesinde çok zarif olacak olan bu Tığ İşi Kirazlı İplik Oyası Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı ve açıklamalı şekilde anlattığı bu Tığ İşi İplik Üzeri Oya Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Tığ İşi İplik Üzeri Oya Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN