22 Aralık 20184,434 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi İkiz Çiçekler Yalancı İğne Tığ Oyası Yapılışı
Tığ İşi İkiz Çiçekler Yalancı İğne Tığ Oyası Yapılışı

Tığ İşi İkiz Çiçekler Yalancı İğne Tığ Oyası Yapılışı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle yalancı iğne tığ oyası modelleri 2019 çeşitlerine kesinlikle bakmanızı bir ablanız olarak rica ettiğim ve diğer bir sizlere sunmak için sabırsızlandığımız ve son dönemlerde çeyizlik işlemelerin olmazsa olamazlarından olan bu Tığ İşi İkiz Çiçekler Yalancı İğne Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz.

Tığ İşi İkiz Çiçekler Yalancı İğne Tığ Oyası Yapımı
Tığ İşi İkiz Çiçekler Yalancı İğne Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Güzel çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kısa bir zaman içinde bitirdikten sonra yazma kenarı işlemesinde keyifle kullanabileceğiniz bu Yalancı Tığ Oyasını umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman evvel sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Sıralı Tığ Oyası Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğenip işlemek için tercih ettikleri bu Tek Sıra Tek Renk Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin derim lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattığı bu Tığ İşi İkiz Çiçekler Yalancı İğne Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Tığ İşi İkiz Çiçekler Yalancı İğne Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN