07 Kasım 20184,794 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Gül Oyası Yapılışı Videolu Açıklamalı
Tığ İşi Gül Oyası Yapılışı Videolu Açıklamalı

Tığ İşi Gül Oyası Yapılışı Videolu Açıklamalı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle güllü tığ oyaları örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra yemeni kenarı işlemesinde keyifle kullanabileceğiniz bu Tığ İşi Gül Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz.

Tığ İşi Gül Oyası Yapımı
Tığ İşi Gül Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası 2018 çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve güllü motiflerine en az benim kadar bayılacağınızı tahmin ettiğim bu Yeni Gül Oyası Modelini umarım sizlerde kolayca yaparsınız, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çiçekli Tığ Oyalarından olan ve etrafınız da görenlerinde o şık işlemelerini çok beğenecekleri bu Tığ İşi Mor Çiçekli Fıstık Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi dille anlattığı bu Tığ İşi Gül Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Gül Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN