29 Mayıs 20194,049 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapılışı Videolu
Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapılışı Videolu

Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapılışı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle 2019 fıstıklı şal modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren çok seveceğine emin olduğum bu Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapımı
Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapımı

Tam anlamıyla Tamanne Şal Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte tercih edebileceğiniz bu Tığ İşi Şal Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Örgü Şal Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı dile getirdikleri bu Çok Şık Çeyizlik Şal Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Tamanne Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Tığ İşi Fıstıklı Şal Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN