21 Mayıs 20193,815 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Düğüm Oyası Yapılışı Açıklamalı Videolu
Tığ İşi Düğüm Oyası Yapılışı Açıklamalı Videolu

Tığ İşi Düğüm Oyası Yapılışı Açıklamalı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle 2019 düğün oyası modelleri işlemek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda yapıp bitirdikten sonra yazma kenarı işlemesinde keyifle kullanabileceğiniz bu Tığ İşi Düğüm Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Tığ İşi Düğüm Oyası Yapımı
Tığ İşi Düğüm Oyası Yapımı

Tam anlamıyla 2019 Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte tercih edebileceğiniz bu Tığ İşi Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Tığ Oyası Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi İnci Motifli Fıstık Oyası Yapımına bakmanızı rica ediyorum canlarım.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Tığ İşi Düğüm Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Düğüm Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN