26 Kasım 20181,982 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Çıtır Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Tığ İşi Çıtır Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Tığ İşi Çıtır Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, benim gördüğüm ilk andan beri sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu 2019 tığ işi bayan patik modellerinden olan ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra ayaklarınıza çok yakışacak olan bu Tığ İşi Çıtır Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Tığ İşi Çıtır Patik Modeli Yapımı
Tığ İşi Çıtır Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Örgüler Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin gönül rahatlığı ile yapabileceği bu Çıtır Patik Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Yapım Patik Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakalacağı bu Çok Şık Kadife İpten Babet Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Emelce Orguler Youtube Kanalına samimi dille ve akıcı şekilde anlattığı bu Tığ İşi Çıtır Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Çıtır Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-4 patik-modelleri-8 patik-modelleri-85 patik-modelleri-13 patik-modelleri-43 patik-modelleri-22 patik-modelleri-51 patik-modelleri-39 patik-modelleri-72 patik-modelleri-27 patik-modelleri-70 patik-modelleri-45
BIR CEVAP YAZIN