20 Ağustos 20192,493 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Yapılışı Videolu
Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Yapılışı Videolu

Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle çiçekli şal modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve yapımı da gerçekten çok hoş olan bu Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Yapımı
Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Yapımı

Tam anlamıyla Sevil Örgü Şallarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Motifli Üçgen Şal Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Üçgen Şal Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Şişle Zigzak Üçgen Şal Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Sevil Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN