23 Kasım 20181,858 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Burgu Desenli Eldiven Yapımı Videolu
Tığ İşi Burgu Desenli Eldiven Yapımı Videolu

Tığ İşi Burgu Desenli Eldiven Yapımı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, gördüğüm andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu örgü eldiven modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve ister kendiniz için zevkle örebileceğiniz isterse sevdiklerinize hediye niyetli örebileceğiniz bu Tığ İşi Burgu Desenli Eldiven Yapılışını paylaşıyoruz.

Tığ İşi Burgu Desenli Eldiven Yapılışı
Tığ İşi Burgu Desenli Eldiven Yapılışı

Tam anlamıyla Örgücü Şirin Eldivenlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve bitirdikten sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Desenli Eldiven Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Bayan Eldiven Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlık duyup tercih ettiği bu Kolay Bay Bayan Yarım Eldiven Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına akıcı ve samimi dille anlattığı bu Tığ İşi Burgu Desenli Eldiven Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Burgu Desenli Eldiven Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN