06 Aralık 20183,372 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Boncuklu File Gelin Patiği Yapılışı
Tığ İşi Boncuklu File Gelin Patiği Yapılışı

Tığ İşi Boncuklu File Gelin Patiği Yapılışı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, benim gerçekten çok beğendiğim bu file patik modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve inşallah sizlerin keyifle ördükten sonra ayaklarınızda çok şık duracağına emin olduğum bu Tığ İşi Boncuklu File Gelin Patiği Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Tığ İşi Boncuklu File Gelin Patiği Yapımı
Tığ İşi Boncuklu File Gelin Patiği Yapımı

Tam anlamıyla Elişlerinet Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve zevkinize göre renk seçimini de yapabileceğiniz bu File Gelin Patik Modelini umarım sizlerde kolaylıkla örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman evvel sitemize eklediğimiz diğer bir 2019 Gelin Patiği Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakalıp tercih ettikleri bu Yeni İncili Çeyizlik Gelin Patiği Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Elişlerinet Youtube Kanalına samimi şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Tığ İşi Boncuklu File Gelin Patiği Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Boncuklu File Gelin Patiği Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-8 patik-modelleri-13 patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-43 patik-modelleri-75 patik-modelleri-5 patik-modelleri-11 patik-modelleri-72 patik-modelleri-6 patik-modelleri-66
BIR CEVAP YAZIN