03 Ocak 20204,111 Görüntülenme0 Yorum
Tek Sıralı Kolay Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı
Tek Sıralı Kolay Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı

Tek Sıralı Kolay Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle kolay sepet tığ oyası modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra yemeni kenarı işlemesinde çok hoş duracak olan bu Tek Sıralı Kolay Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tek Sıralı Kolay Tığ Oyası Yapılışı
Tek Sıralı Kolay Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Ayşenin Oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki etrafınızda görenlerinde o ağır yapılışına hayran kalacağı bu Kolay Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Basit Tığ Oyaları 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Kafesli Fıstık Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçen çok pişman olur

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Tek Sıralı Kolay Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tek Sıralı Kolay Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN