30 Eylül 20193,371 Görüntülenme0 Yorum
Tek Sıra Tığ Oyası Yapımı Videolu
Tek Sıra Tığ Oyası Yapımı Videolu

Tek Sıra Tığ Oyası Yapımı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019-2020 tığ oyası modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını tavsiye ettiğim ve son dönemler de tığ işi çeyizlik çeşitlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu Tek Sıra Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tek Sıra Tığ Oyası Yapılışı
Tek Sıra Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Koleksiyonum çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de hediyelik niyetine yazma kenarı işlemesinde tercih edebileceğiniz bu Sıralı Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Yepyeni Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğenerek hayran kaldıkları bu Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapılışı linkine tıklamadan geçen gerçekten pişman olur.

Oya Koleksiyonum Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tek Sıra Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Tek Sıra Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN