21 Aralık 20186,940 Görüntülenme0 Yorum
Tek Sıra Tek Renk Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Tek Sıra Tek Renk Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Tek Sıra Tek Renk Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Merhaba değerli hanımlar, Rabbim kaldıramayacağımız yük yüklemesin bizlere, bizi şükreden kullarından eylesin, çok seveceğinizi tahmin ettiğim bu 2019 sıralı tığ oyası örneklerinden olan ve eminim ki en az yapılışı kadar çok şık olan ve yemeni kenarı işlemesin de çok zengin duracağına emin olduğum bu Tek Sıra Tek Renk Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Tek Sıra Tek Renk Tığ Oyası Yapımı
Tek Sıra Tek Renk Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Çeyizlik Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre renk uyumunu seçip kullanabileceğiniz bu Tek Sıra Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde kolaylıkla bitirebilirsiniz, emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Sıralı Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu Sıralı Kasımpatı Tığ Oyası Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Tek Sıra Tek Renk Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten şükranlarımızı gönderiyoruz.

Tek Sıra Tek Renk Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN