10 Kasım 20182,460 Görüntülenme0 Yorum
Süslemeli Çeyizlik Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Süslemeli Çeyizlik Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Süslemeli Çeyizlik Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığ işi bayan patikleri 2019 çeşitlerinden olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra ayaklarınıza çok yakışacak olan bir o kadar da göze hoş gelen bu Süslemeli Çeyizlik Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Süslemeli Çeyizlik Patik Modeli Yapımı
Süslemeli Çeyizlik Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan bu tığ işi örgülerinin en güzel hallerinden olan bu Süslemeli Patik Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Sezon Bayan Patiklerinden olan ve yapımı da gerçekten çok zarif olan bu Tığla Bot Patik Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına samimi dille ve öğretici şekilde anlattığı bu Süslemeli Çeyizlik Patik Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Süslemeli Çeyizlik Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-20 patik-modelleri-85 patik-modelleri-13 patik-modelleri-43 patik-modelleri-9 patik-modelleri-91 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6 patik-modelleri-1 patik-modelleri-66 patik-modelleri-45
BIR CEVAP YAZIN