25 Ocak 20209,390 Görüntülenme0 Yorum
Süpürge Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
Süpürge Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Süpürge Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle tığ işi süpürge modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve son zamanlarda kenar işlemelerin de olmazsa olmazlarından olan bu Süpürge Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Süpürge Tığ Oyası Yapımı
Süpürge Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu Süpürge Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Tığ Oyası Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2020 Sarma Tığ Oyası Yapılışına bakmanızı rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Süpürge Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Süpürge Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN