14 Mart 20194,457 Görüntülenme0 Yorum
Su Damlası Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu
Su Damlası Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu

Su Damlası Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle yeni motifli tığ oyaları 2019 çeşitleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve o canlı renklerini en az benim kadar çok beğenip seveceğiniz bu Su Damlası Tığ Oyası Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Su Damlası Tığ Oyası Modeli Yapımı
Su Damlası Tığ Oyası Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Tığ Oyalarına gerçekten çok yakışır olan ve ister yazma kenarı işlemesinde isterseniz de tülbent kenarı işlemesinde keyifle tercih edebileceğiniz bu Su Damlası Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan zevkle yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Son Moda Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Büyük Rüzgar Gülü Tığ Oyası Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Su Damlası Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Su Damlası Tığ Oyası Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN