14 Aralık 20182,152 Görüntülenme0 Yorum
Spiral Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Spiral Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Spiral Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, sitemizde yayınladığımız diğer bir iki renkli yuvarlak lif modelleri 2019 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini şiddetle tavsiye ettiğim ve bir o kadar da göze çok zarif gelen bu Spiral Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Spiral Lif Modeli Yapımı
Spiral Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de kızlarınız için çeyizlik niyetine de yapabileceğiniz bu Yuvarlak Spiral Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir 2019 Renkli Yuvarlak Liflerinden olan ve sorunsuz şekilde bitirdiğiniz den sonra banyonuza da renk katacak olan bu Tığ İşi Kalplerden Lif Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Spiral Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Spiral Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN