SPONSOR
07 Ekim 20171,827 Görüntülenme0 Yorum
Şirine Patik Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Şirine Patik Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Şirine Patik Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Hayatınızın dolu dolu sevgi ve huzurla geçeceği bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, birazdan göze estetik gelen hem de kız yavrularınızın çok seveceği bu şiş örgü şirene patik örneklerinden olan ve canlı renkleri, süslemeleri ile gerçekten çok gösterişli olan Şirine Patik Modeli Yapımını sizler için şuanda sitemize ekliyorum canlarım.

Şirine Patik Modeli Yapımı
Şirine Patik Modeli Yapımı
SPONSOR

Ben en kısa zamanda yeni doğum yapan kapı komşuma örmek için sabırsızlanıyorum kızlar, tam anlamıyla Emelce Örgüler Patik Modellerinden olan güzel Çeyizlik Moda El Örgüsü Örneğini sizler de örebilirsiniz, yapacakları ellerine kollarına sağlıklar olsun.

İşlemeli İğne Oyası Modelleri arayanlar için güzel bir alternatif olacağını düşündüğüm İğne Oyası Sonbahar Yaprağı Modeli Yapımına girip incelemenizi tüm içtenliğim ile rica ediyorum, eğer Melek Ablanızı sevindirmek isterseniz bu kızlar için Şirine Patik Örneğini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

Ayrıntılı ve kendine has anlatımı ile Şirine Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Emelce Orguler Youtube Kanalına şükranlarımızı iletiyoruz.

Şirine Patik Modeli Yapımı Videosu

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN