26 Mart 2021674 Görüntülenme0 Yorum
Sıralı Tomurcuk Örgü
Sıralı Tomurcuk Örgü

Sıralı Tomurcuk Örgü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle örgü örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve eğer isterseniz sevdikleriniz için hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu Sıralı Tomurcuk Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Sıralı Tomurcuk Örgüsü
Sıralı Tomurcuk Örgüsü

Tam anlamıyla nazarca örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu tomurcuk örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir çeyizlik örgü modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu İki Renki Şiş Örgü linkle tıklayınız.

Nazarca Örgü Modelleri Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu Sıralı Tomurcuk Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sıralı Tomurcuk Örgüsü Videosu

BIR CEVAP YAZIN