05 Mart 2021709 Görüntülenme0 Yorum
Sıralı Başaklar Örgü
Sıralı Başaklar Örgü

Sıralı Başaklar Örgü

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle örgü örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Sıralı Başaklar Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Sıralı Başaklar Örgü Modeli
Sıralı Başaklar Örgü Modeli

Tam anlamıyla şerifenin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda örgü örneklerinin de olmazsa olmazlarından olan göze de çok şık gelen bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel örgü örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini söyledikleri göze de çok şık gelen bu 3D Kolay Tığ İşi Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek derledikleri bu Sıralı Başaklar Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sıralı Başaklar Örgü Modeli Videosu

BIR CEVAP YAZIN