25 Kasım 20184,123 Görüntülenme0 Yorum
Şimşek Mekkuin Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Şimşek Mekkuin Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Şimşek Mekkuin Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 şimşek mekkuin lif modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve inşallah sizlerin en kısa zamanda bitirdikten sonra çocuklarınızın bayılacağı bu Şimşek Mekkuin Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Şimşek Mekkuin Lif Modeli Yapımı
Şimşek Mekkuin Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ezginin Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin gönül rahatlığı ile yapabileceği bu Araba Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Yapım Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendiği bu Üçgen Yaka Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Ezginin Örgü Aşkı Youtube Kanalına samimi dille ve akıcı şekilde anlattığı bu Şimşek Mekkuin Lif Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Şimşek Mekkuin Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN