02 Mart 20189,319 Görüntülenme0 Yorum
Şık Çiçekli Babet Patik Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Şık Çiçekli Babet Patik Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Şık Çiçekli Babet Patik Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, 6 Numara Tığ İle Çiçek Desenleri örmeyi severlerin hoşuna gideceği bu en kolay çiçekli patik modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve bitirdikten sonra eskitmeye kıyamayacağınızı tahmin ettiğim bu Şık Çiçekli Babet Patik Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Şık Çiçekli Babet Patik Yapımı
Şık Çiçekli Babet Patik Yapımı

Tam anlamıyla 2018 Nihalin Örgü Dünyası Tığ İle Patik Örneklerine layık olan bu Yeni Çiçek Desenli Babet Patik Modelini inşallah sizlerde sorunsuz şekilde bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Çok Güzel Desenli Patik Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan bu Beş Şiş Görünümlü Tunus İşi Patik Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına Şık Çiçekli Babet Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Şık Çiçekli Babet Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-20 patik-modelleri-85 patik-modelleri-13 patik-modelleri-43 patik-modelleri-25 patik-modelleri-75 patik-modelleri-86 patik-modelleri-1 patik-modelleri-33 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN