16 Aralık 20186,991 Görüntülenme0 Yorum
Seviyor Papatya Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Seviyor Papatya Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Seviyor Papatya Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle papatyalı uzun lifleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve şiddetle tavsiye ettiğim bu Seviyor Papatya Uzun Lif Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz kızlar.

Seviyor Papatya Uzun Lif Modeli Yapımı
Seviyor Papatya Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin gönül rahatlığı ile yapabileceği ve banyonuza da renk katacak olan bu Tığ İşi Uzun Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman evvel sitemize eklediğimiz diğer bir Kullanışlı Uzun Lif Modellerinden olan ve isterseniz de çeyizlik örgüler niyetine yapabileceğiniz bu Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Seviyor Papatya Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Seviyor Papatya Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
altigen-pembe-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN